Vyberte stránku

Odpověď, která se nabízí a napadne asi každého, že Vám může prodloužit termín pro podání daňového přiznání, takže daňové přiznání například k dani z příjmů nebudete muset podávat typicky do konce března, ale až do konce června. To by ale bylo dost málo, nemyslíte? Může Vám pomoci s řešením Vašich daňových otázek a problémů v průběhu celého roku nejen těsně před termínem podání přiznání. Tím předejdete bezesným nocím, kdy si říkáte, že těm daním vlastně pořádně nerozumíte a ani nevíte, jak daň správně vypočítat. A nakonec Vám ten problém začne přerůstat přes hlavu a Vy třeba uděláte rozhodnutí, které s odstupem času nemusí být nejlepší a ponese s sebou řadu negativních následků. Ruku na srdce, kdo z nás neodkládá řešení nepříjemných věcí na poslední chvíli? Proto je tu VÁŠ daňový poradce, aby předcházel případným problémům a staral se tak o Vaše klidné spaní.

Daňový poradce se vyzná v džungli daňových zákonů a může Vám pomoci v časech lepších i zlých.

Pořád Vám to nestačí? Už se Vám stalo, že účetní po Vás chtěla něco, čemu vůbec nerozumíte, případně jste se ve změti jejich výrazů ztratili? Ano, nejste jediní, ale proto máte svého daňového poradce, aby za Vás tyto nepříjemné věci zařídil a vyřídil. Neboť daňový poradce a účetní si spolu rozumí a mluví podobnou řečí.

Také si dáváte každý rok předsevzetí, že se budete méně stresovat a dělat věci včas? Od toho je tu VÁŠ daňový poradce, aby Vás nechal zabývat se Vaší prací, oborem, kterému rozumíte, a on za Vás vyřeší všechny ty nepříjemné věci, které Vás v průběhu roku obtěžují. Říkáte si, jak to tedy daňový poradce dělá, že tolik starostí přenese na svá bedra – nebude muset těch problémů najednou řešit moc? Ne, daňový poradce je profesionál (navíc pojištěný), a proto může v noci v klidu spát a přes den se naplno věnovat Vám.

Pořád nic? A co takhle ten krásný pocit, že máte pořádek ve svých dokladech, smlouvách a prostě víte, že když budete potřebovat poradit v daňových případně účetních otázkách, jsem tady pro Vás – ve dvou se to přece lépe táhne.

Se správným partnerem je vše jednodušší, těším se na naši spolupráci 🙂
[vc_row css=“.vc_custom_1422351213207{border-bottom-width: 1px !important;padding-top: 30px !important;padding-bottom: 15px !important;border-bottom-color: #eeeeee !important;border-bottom-style: solid !important;}“ full_width=“false“ parallax_speed=“0.8″ bg_video_transparent=“0″][vc_column width=“1/1″][vc_cta_button call_icon=“fa fa-pencil“ call_icon_size=“40px“ call_icon_color=“#cccccc“ call_text=“Potřebujete poradit? Hledáte daňového poradce?“ call_text_font_size=“14px“ call_text_color=“#333333″ title=“OZVĚTE SE“ target=“_self“ button_type=“btn btn-default“ position=“cs_align_right“ href=“/kontakt“ el_class=“font-bold“ call_text_heading_size=“span“ size=“btn btn-default“][/vc_column][/vc_row]