Advice and tips

[vc_row full_width=”false” row_responsive_large=”” row_responsive_medium=”” row_responsive_small=”” row_responsive_extra_small=”” enable_parallax=”” parallax_speed=”0.8″ loop=”” autoplay=”” muted=”” controls=”” show_btn=”” css=”.vc_custom_1452807403025{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column width=”1/1″ animation=”” text_align=”” column_style=””][vc_column_text]

Jak na kontrolní hlášení?

Už Vám do datové schránky přišel informační leták Finanční správy týkající se kontrolního hlášení a začínají se Vám v hlavě rojit otázky, co to bude znamenat? Přibude mi více administrativy? Budu muset měnit své zaběhlé zvyky předávání, zpracování a vykazování údajů? Bude mě Finanční správa „šmírovat“? Proč se vlastně toto kontrolní hlášení zavádí?

přečtěte si celý článek…[/vc_column_text][vc_column_text]

Napadá Vás proč mít svého daňového poradce?

Odpověď, která se nabízí a napadne asi každého, že Vám může prodloužit termín pro podání daňového přiznání, takže daňové přiznání například k dani z příjmů nebudete muset podávat typicky do konce března, ale až do konce června. To by ale bylo dost málo, nemyslíte? Může Vám pomoci s řešením Vašich daňových otázek a problémů v průběhu celého roku nejen těsně před termínem podání přiznání.

přečtěte si celý článek…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]